ИНЂИЈА – Председник Србије Александар Вучић изјавио је да ће портал „Ко си бре ти?“ на који ће грађани моћи да пријаве неправилности функционера на локалном, али и републичком нивоу, почети са радом у уторак, 30. јуна.
Вучић је у Инђији, где је разговарао са грађанима који су пешке кренули у Београд како би у суботу учествовали на скупу „Србија, једна породица“, рекао да је одштампано 60.000 листића на којима ће грађани у суботу моћи да заокруже пет тема које сматрају као приоритетне и додао да би он као обичан грађанин заокружио недовољно показивање бриге о људима.
На питање шта би, када би као обичан грађанин дошао на скуп 27. јуна, на листићу заокружио од понуђених тема као најважније, подсетио да има 15 тачака и да би се он мучио којих пет да заокружи.
тањуг.рс
