ПОДГОРИЦА – У Црној Гори је у току хапшење више лица осумњичених за стварање криминалне организације и кријумчарење, саопштило је Специјално државно тужилаштво (СДТ).
Како се наводи, акција се спроводи по налогу СДТ-а, а међу осумњиченима се налази и припадник Управе полиције.
Специјално полицијско одељење спроводи хитне доказне радње и хапшења на више локација, укључујући Подгорицу, Тиват и Цетиње.
гласаранђеловца.рс
