Вашингтон изабрао Еј Џеј Дибантсу као првог пика на НБА драфту
NBA
ФОТО:ПИКСАБЕЈ

Вашингтон изабрао Еј Џеј Дибантсу као првог пика на НБА драфту

Подели:

ЊУЈОРК – Кошаркашки клуб Вашингтон изабрао је Еј Џеј Дибантсу као првог пика у првој рунди драфта НБА лиге, саопштено је данас на званичном сајту такмичења.

„Овај избор ми доста значи и одскочна ми је даска. Међутим, јасно је да је испред мене још доста посла“, изјавио је Дибантса.

Амерички медији подсећају да је Вашингтон трећи пут у историји имао први избор пика на НБА драфту после 2001. и 2010. године.

TAЊУГ.РС

Тагови: