Лука Дончић: Јокић и ја смо тимски играчи; Звезда – рано је, али можда једног дана
Јокић
Фото: ТАЊУГ/МИЛОШ МИЛИВОЈЕВИЋ

Лука Дончић: Јокић и ја смо тимски играчи; Звезда – рано је, али можда једног дана

Подели:

БЕОГРАД – Нисам толико стар, имам још нешто НБА каријере испред мене, не размишљам још о крају, али можда ћу једног дана доћи у Црвену звезду, рекао је словеначки кошаркаш Лука Дончич.

Звезда НБА лиге и ЛА Лејкерса дошао је у Београд у оквиру промотивне кампање бренда „Џордан“, а у ексклузивном разговору за Тањуг открио је делић тајне његовог и успеха Николе Јокића у Америци.

„Узбуђен сам што сам поново у Београду, био сам на две локације, много људи је дошло и драго ми је“.

тањуг.рс

Тагови: