У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се јуче око осам часова догодила на ауто-путу у близини Бачке Тополе повређено је 12 особа након што је аутобус слетео са коловоза.
Како је потврђено за Суботица.ком, аутобус се кретао из правца Новог Сада ка Хоргошу, када је слетео са ауто-пута. Седам особа задобило је тешке телесне повреде док је петоро путника лакше повређено. Путници којима је била потребна медицинска помоћ збринути су у Општој болници у Суботици док је минимално једна особа због тежине повреда транспортована за Београд.
На месту саобраћајке обављен је увиђај, а истрага ће утврдити све околности под којима је дошло до слетања аутобуса са пута.
Према незваничним сазнањима, аутобус је превозио путнике са Хвара и на пут је кренуо јуче око 16.30 часова. Нешто после осам часова јутрос недалеко од Бачке Тополе и свега неколико десетина километара од крајњег одредишта, слетео је са ауто-пута.
У аутобусу је било 17 путника који су требало да изађу у Суботици.
новости.рс/суботица.ком
