Не заустављају их километри! Срби из Беча кренули у Београд да подрже Вучића
Informer
Foto: Snimak ekrana\ Informer

Не заустављају их километри! Срби из Беча кренули у Београд да подрже Вучића

Подели:

Српска дијаспора из Беча кренула пут Београда како би присуствовала величанственом скупу СНС-а под називом „Србија, моја породица“ и пружила подршку политици председника Александра Вучића.

Срби из Беча, који су јутрос кренули ка Београду како би присуствовали скупу „Србија – моја породица“ и пружили подршку политици председника Александра Вучића и Влади Србије, у главни град, према плану, стићи ће до 15 часова, а тренутно од овог момнта треба им око 30 минута до Хоргош.
Један од оних који су кренули у Београд, каже да међу њима има чланова разних удружења, различитих политичких странака, али да се окупили остављајући по страни све међусобне разлике и заједно кренули на пут да пруже подршку политици која је добра за Србе у дијаспори.

Наводи да ће се, када стигну у Београд, у улици Кнеза Милоша придружити онима који буду носили заставу дужу од 500 метара до платоа испред Народне скупштине.
– Хоћемо да дамо подршку политици председника Александра Вучића и Влади Србије, премијеру, министрима јер уз ову политику и Срби из Беча нису заборављени.

Informer
Foto: Snimak ekrana\Informer

На скуп у Београду пешке су кренуле групе грађана из многих крајева Србије, а стижу и Срби из Аутономне покрајине Косово и Метохија. Главни програм скупа „Србија једна породица“ почиње у 18 часова, а на скупу ће, како је најављено, бити представљени планови и програм за будућност Србије.

информер.рс

Тагови: