Председник Србије Александар Вучић огласио се путем званичног Инстаграм налога.
Зашто је важно да се видимо 27. јуна?
Најпре хоћемо да представимо свој програм, своје планове, своје идеје за будућност наше земље.
Да ли ће један од саговорника заиста бити робот?
Неће баш да буде говорник, али да, биће да слуша наше говорнике и српску хармонику. Играће по тактовима најбољих српских хармоникаша.
Шта ће овај догађај понудити деци и најмлађима?
Истинску будућност и бољу будућност.
На последњем блокадерском протесту у Новом Саду било је око 7. 600 људи. Да ли очекујете већи број људи 27. јуна?
Наравно.
Какво се време очекује тог дана?
Па, биће паклена жега. Ми кад год држимо митинг или је невероватна киша, потпуно сумануто неко време или је жега и врућина какву нисмо видели, али свеједно, људи овде бирају своју будућност, није питање метеоролошких прилика.
Шта поручујете онима који долазе?
Ја мислим да је најважније да људи дођу да покажу своју љубав према Србији и да покажу да не морате да мрзите некога да бисте га побеђивали. Да покажу да позитивне емоције могу да победе негативне.
ало.рс
