Економско-угоститељска школа у Аранђеловцу обавестила је будуће средњошколце да ће упис ученика бити организован 1. и 2. јула 2026. године, у периоду од 8 до 15 часова, у просторијама школе.
Сви ученици који су успешно завршили уписни поступак могу у наведеним терминима да обаве упис и направе први корак ка стицању знања и вештина које ће им бити основа за даље школовање и будућу каријеру.
Из школе поручују да је ово прилика да млади изаберу образовни пут који одговара њиховим интересовањима и талентима, уз слоган:
„Изабери знање, изгради будућност!“
Будућим средњошколцима желимо много успеха при упису и срећан почетак новог животног поглавља.
гласаранђеловца.рс
