Председник Србије Александар Вучић данас је, поводом отварања нове деонице ауто-пута, поручио да су у овај пројекат уложени велики труд, енергија и рад.
Обраћајући се присутнима, Вучић је истакао значај изградње ауто-путева, наводећи да они доприносе већој безбедности свих учесника у саобраћају.
„Желим да вам кажем свима велико хвала. Не отварају се лако ауто-путеви. Имајући у виду труд и енергију коју смо направили и уложили у ово. Много су ређе саобраћајне несреће, саобраћајни удеси кад имате ауто-пут него када се возите магистралом и локалним путевима“, рекао је Вучић.
Он је поручио да је срећан што је данас отворен нови ауто-пут и честитао грађанима на, како је навео, великим успесима.
„Јако сам срећан што ово данас отварамо. Честитам вам на великим успесима. Хвала вам још једном што сте дошли. Отварамо ауто-пут, сутра од девет ујутру биће отворен за све путнике. Хвала вам на подршци. Хвала на љубави. Живела Србија!“, поручио је председник Србије.
Глас Аранђеловца
