Дечак (14) пао у провалију дубоку више од 10 метара на Новом Београду: Задобио тешке повреде кичме
ХИТНА ПОМОЋ
ФОТО: НС УЖИВО

Дечак (14) пао у провалију дубоку више од 10 метара на Новом Београду: Задобио тешке повреде кичме

Подели:

Дечак је био свестан када су га лекари збринули

Тешка несрећа догодила се прексиноћ на Новом Београду, где је четрнаестогодишњи дечак задобио озбиљне повреде након пада са висине веће од 10 метара.

Према сазнањима, дечак је у вечерњим сатима боравио са групом вршњака на једном узвишењу на Новом Београду. Како се незванично наводи, у једном тренутку је изгубио равнотежу и пао у провалију дубоку више од десет метара.

На место догађаја брзо су стигли екипа Хитне помоћи и припадници полиције, пише „Телеграф.“

Дечак је био свестан када су га лекари збринули, али је имао тешке повреде. Хитно је превезен у болницу, где је утврђено да је задобио озбиљне повреде кичме, односно преломе пршљенова – наводи извор упознат са случајем.

О инциденту су одмах обавештени надлежни органи, а на месту догађаја обављен је увиђај.

Истрага је у току и требало би да утврди све околности под којима је дошло до несреће.

24седам.рс

Тагови: