Трећег дана пешачења, учесници из Шумадије настављају пут ка свом коначном одредишту. Након ноћења у Сремчици, пешаци су јутрос наставили кретање ка центру Београда, где ће се придружити окупљенима на великом скупу „Србија – наша породица“.
Како наводе учесници, на овај начин желе да пруже подршку председнику Републике Србије Александру Вучићу.
Пешачки поход окупио је грађане из више шумадијских места, који су, упркос високим температурама и напорном путу, наставили ка главном граду.
Глас Аранђеловца
