Почела акција уклањања графита: За чистији и уређенији Аранђеловац
Аранђеловац
ФОТО: ГЛАС АРАНЂЕЛОВЦА

Почела акција уклањања графита: За чистији и уређенији Аранђеловац

Подели:

Општина Аранђеловац започела је акцију уклањања графита са јавних површина, са циљем да град буде чистији, уређенији и лепши за све његове становнике.

За потребе ове акције набављена је специјална машина за уклањање графита, а први резултати већ су видљиви. Након што су претходног дана уклоњени графити са Шарене капије, данас је очишћена и зграда Општине Аранђеловац. Из локалне самоуправе најављују да ће акција бити настављена и на другим јавним површинама широм града.

Из општине истичу да је циљ да Аранђеловац буде уређено место у коме ће сви грађани уживати, али и апелују на суграђане да чувају јавну имовину и заједнички простор, јер је брига о изгледу града заједничка одговорност.

 

Аранђеловац
ФОТО: ГЛАС АРАНЂЕЛОВЦА

Надлежни су се захвалили свима који својим одговорним понашањем доприносе очувању чистог, уређеног и лепог Аранђеловца.

гласаранђеловца.рс

Тагови: