БЕОГРАД – Председница Народне Скупштине Ана Брнабић изјавила је данас да ће се у суботу 27. јуна на скупу у Београду испред Народне Скупштине, чути глас народа који жели мир и стабилност, као и да је важно што ће се заједно са грађанима правити план за будућност.
Брнабић је за ТВ Прва рекла, да листић, то јест папир на којем ће грађани у суботу на скупу, моћи да заокруже по пет од 15 тема и на тај начин их определе као најважније које желе од државе, писао лично председник Србије Александар Вучић.
„Није он то дао, да се тиме бави било ко други, он је то писао и знам да ће он то гледати и онда анализирати, шта су то у ствари негде највеће проблеме или најважније приоритете за наш народ, грађане, да би се на крају крајева на томе онда фокусирао на план за будућност, уз све оно, наравно, што је он представио у програму од пет тачака. Дакле, и смањење државне администрације, реформа образовања, модернизација технологија и тако даље. Дакле, уз ово, то ће бити део тог свеобухватног плана“, рекла је Брнабић.
тањуг.рс
