Ужас! Младић (19) се утопио на базену: Трагедија у Угљевику

Ужас! Младић (19) се утопио на базену: Трагедија у Угљевику

Подели:

Деветнаестогодишњи младић М. С. преминуо је данас након утапања на базенима у општини Угљевик, речено је Срни у Окружном јавном тужилаштву Бијељина.

Према информацијама из надлежног тужилаштва, младић је извучен из воде, након чега су одмах започете мере реанимације. Потом је превезен у Дом здравља Угљевик, где је дежурни лекар констатовао смрт.

О случају су обавештени припадници Полицијске станице Угљевик, а на место догађаја изашао је и дежурни тужилац који је руководио увиђајем.

Надлежне институције спроводе истрагу како би утврдиле све околности које су довеле до ове трагедије, као и тачан узрок смрти младића.

ало.рс

Тагови: