Павков: Млади у Шиду показали одговорност и спремност да чувају природу
ПАВКОВ
ФОТО: ТАЊУГ/МИНИСТАРСТВО ЗАШТИТЕ ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ/ МИЛАНА ПАВКОВИЋ

Павков: Млади у Шиду показали одговорност и спремност да чувају природу

Подели:

ШИД – Министарка заштите животне средине Сара Павков учествовала је у Парку природе Мали Босут у акцији организованој у оквиру националне кампање „Природа нема алтернативу. Зато делуј и ти“ и том приликом истакла да су млади из овог дела Срема показали одговорност и спремност да раде за добробит природе и своје заједнице.

У акцији су учествовали ученици основних и средњих школа, представници општине Шид и управљача заштићеног подручја.

Павков је навела да су млади, упркос предстојећем распусту, одлучили да допринесу уређењу свог окружења и заштићеног природног добра.

Током акције уређиван је мобилијар, сађено цвеће и представљени садржаји који ће, како је истакнуто, допринети развоју туристичке и еколошке понуде овог подручја.

гласаранђеловца.рс

Тагови: