ГРАЧАНИЦА – Запослени у здравственим и образовним иституцијама са подручја општине Грачаница, и данас су се окупили на мирним протестима због ухапшених Срба, директора образовних и здравствених институција.
Због противправног хапшења директора Братислава Лазића и осталих руководилаца, миран протест одржали су и запослени у КБЦ Приштина са привременим седиштем у Грачаници.
Радници Дома здравља у Грачаници и овог јутра су се окупили на получасном протесту.
тањуг.рс
