БЕОГРАД – Председник удружења слепих и слабовидих „Гледамо срцем“ Бобан Величковић рекао је данас да је циљ тог удружења да помаже слепим особама.
„Радимо осам година у континуитету. Водим рачуна о слепим и слабовидим особама. Има толико празнина и рупа, толико неурађених ствари“, рекао је Величковић за Тањуг.
Како је навео, проблем нашег друштва је у томе што људи јако мало знају о особама са инвалидитетом.
тањуг.рс
