АРАНЂЕЛОВАЦ – Председник општине Аранђеловац Горан Орлић и заменик председника општине др Огњен Зечевић примаће грађане сваке среде у периоду од 10 до 13 часова у кабинету председника општине, саопштено је из локалне самоуправе.
Како је наведено, грађани ће у директном разговору са руководством општине имати прилику да изнесу своје предлоге, питања и иницијативе, као и да укажу на проблеме са којима се сусрећу.
Заказивање термина могуће је путем телефона 034/711-722, као и путем електронске поште на адресу kabinet@arandjelovac.rs.
Из Општине Аранђеловац поручују да је циљ ове иницијативе јачање комуникације са грађанима и унапређење сарадње локалне самоуправе са становницима општине.
глас.аранђеловца
