ПРИЈЕМ ГРАЂАНА У ОПШТИНИ АРАНЂЕЛОВАЦ СВАКЕ СРЕДЕ
ФОТО: ОПШТИНА АРАНЂЕЛОВАЦ

ПРИЈЕМ ГРАЂАНА У ОПШТИНИ АРАНЂЕЛОВАЦ СВАКЕ СРЕДЕ

Подели:

АРАНЂЕЛОВАЦ – Председник општине Аранђеловац Горан Орлић и заменик председника општине др Огњен Зечевић примаће грађане сваке среде у периоду од 10 до 13 часова у кабинету председника општине, саопштено је из локалне самоуправе.

Како је наведено, грађани ће у директном разговору са руководством општине имати прилику да изнесу своје предлоге, питања и иницијативе, као и да укажу на проблеме са којима се сусрећу.

Заказивање термина могуће је путем телефона 034/711-722, као и путем електронске поште на адресу kabinet@arandjelovac.rs.

Из Општине Аранђеловац поручују да је циљ ове иницијативе јачање комуникације са грађанима и унапређење сарадње локалне самоуправе са становницима општине.

 

глас.аранђеловца

Тагови: