Радни састанци у Општини Аранђеловац- Орлић адекватно кренуо са радом
ОРЛИЋ
ФОТО: ОПШТИНА АРАНЂЕЛОВАЦ

Радни састанци у Општини Аранђеловац- Орлић адекватно кренуо са радом

Подели:

Председник општине Аранђеловац Горан Орлић, заједно са замеником председника општине Огњеном Зечевићем и шефом кабинета Драганом Савкићем, организовао је јуче низ радних састанака са представницима локалне самоуправе и јавних предузећа.

Након разговора са члановима Општинског већа, уследили су састанци са директорима јавних комуналних предузећа, као и начелницима одељења у Општини Аранђеловац.

ФОТО: ОПШТИНА АРАНЂЕЛОВАЦ

Како је истакнуто, овакви састанци биће уведени као редовна пракса са циљем брже комуникације, ефикаснијег решавања проблема и реализације задатака од значаја за грађане.

ФОТО: ОПШТИНА АРАНЂЕЛОВАЦ

Из локалне самоуправе поручено је да је циљ унапређење рада општинских служби, како би грађани добили квалитетнију, одговорнију и ефикаснију услугу.

ФОТО: ОПШТИНА АРАНЂЕЛОВАЦ

Надлежни су позвали грађане да се за сва питања, предлоге и сугестије које су у надлежности Општине Аранђеловац, јавних предузећа и установа, обрате општинским службама и запосленима који су свакодневно на располагању за пружање помоћи.

 

глас.аранђеловца

Тагови: