ШУМАДИНЦИ СТИГЛИ У МЕЉАК! ПОГЛЕДАЈТЕ АТМОСФЕРУ… До Народне скупштине остало још нешто више од 20 километара
ФОТО: УСТУПЉЕНА ФОТОГРАФИЈА

ШУМАДИНЦИ СТИГЛИ У МЕЉАК! ПОГЛЕДАЈТЕ АТМОСФЕРУ… До Народне скупштине остало још нешто више од 20 километара

Подели:

Колона учесника која је из Шумадије кренула пешке ка Београду стигла је данас у Мељак, настављајући пут ка престоници.

Према плану, они ће наставити кретање ка центру Београда, где је циљ њиховог пешачења зграда Народне скупштине Србије. До одредишта им је остало још нешто више од двадесет километара.

Учесници током читавог пута истичу да пешаче како би пружили подршку председнику Србије Александру Вучићу, а дуж трасе их на појединим деоницама поздрављају и грађани.

ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО ЈЕ ПРОТЕКЛО ДАНАШЊЕ ПЕШАЧЕЊЕ

Атмосфера у Мељаку је ведра и испуњена позитивном енергијом, а након краћег предаха Шумадинци настављају пут ка Београду.

Глас Аранђеловца

Тагови: