Вучић: Хвала свим дивним људима који су били на скупу у Београду

Вучић: Хвала свим дивним људима који су били на скупу у Београду

Подели:

БЕОГРАД – Председник Србије Александар Вучић још једном је захвалио грађанима који су присуствовали скупу „Србија једна породица“ који је у суботу одржан у Београду.

Председник је, одговарајући на питање новинара да прокоментарише наводе тзв. академског пленума да је јучерашњим скупом угожено здравље становништва због високе температуре, упитао да ли је данас „у Краљеву песма“ и захвалио људима који су ључе били на скупу.

„А данас у Краљеву је ваљда песма, је л’ да?“, рекао је Вучић поводом протеста који су студенти у блокади заказали за данас у том граду.

тањуг.рс

Тагови: