Пешачки поход настављен преко Ибарске магистрале: Шумадинци из више градова и општина стигли до Сремчице

Пешачки поход настављен преко Ибарске магистрале: Шумадинци из више градова и општина стигли до Сремчице

Подели:

Упркос високим температурама и снажном сунцу, учесници похода не одустају од свог циља.

Како наводе, временски услови не представљају препреку за људе који су се упутили на овај пут, већ додатно показују њихову упорност и истрајност.

Учесници поручују да својим примером желе да покажу одговорност, заједништво и посвећеност идејама које, како истичу, воде ка даљем развоју и просперитету Србије.

Глас Аранђеловца

Тагови: