Институт за трансфузију крви Србије позвао пунолетне грађане да дају крв
Институт за трансфузију крви
ФОТО:ПИКСАБЕЈ

Институт за трансфузију крви Србије позвао пунолетне грађане да дају крв

Подели:

Институт за трансфузију крви Србије позвао је данас пунолетне суграђане да и наредне недеље дају крв.
То се може учинити у овој установи, која се налази у Светог Саве 39, радним даном од 7 до 19 и суботом од 8 до 15 сати.

Акције су планиране и на терену, па ће у понедељак, 29. јуна, бити организована за запослене у Банци „Поштанска штедионица“ од 10 до 15 часова, док се дан касније придружују Фудбалски клуб „Петка“ из Лазаревца од 9 до 14 и „Цитрус систем“ из Новог Београда од 10 до 14 сати.

У среду, 1. јула, акције су предвиђене за запослене у „Колубари Метал“ у Лазаревцу и „Телекому Србија“ од 9 до 15, а у четвртак, 2. јула, у Културном центру Лазаревца од 10 до 16, Црвеном крсту Обреновца од 9 до 14 и у „Европској кући“ на Старом граду од 11 до 16 сати.

У петак, 3. јула, акција је поново планирана у Лазаревцу, на „Пољу Д“ у Медошевцу од 9 до 14 часова.

За суботу, 4. јул, заказане су две акције у трансфузиолошким аутобусима, који ће се налазити испред Шопинг центра „Стадион“ од 13 до 16 и Цркве Светог преображења Господњег на Видиковцу од 9 до 12 часова.

тањуг.рс

Тагови: