У Београду ухапшени Црногорци осумњичени за трговину наркотицима
ФОТО: ТАЊУГ/ГМОК МУП РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ

У Београду ухапшени Црногорци осумњичени за трговину наркотицима

Подели:

БЕОГРАД – Припадници Министарства унутрашњих послова су по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, ухапсили црногорске држављане П. Л. (26) и М. Л. (31), осумњичене за трговину наркотицима.

Они су осумњичени за извршење кривичног дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, саопштио је МУП.

Сумња се да су они у дужем временском периоду, од за сада непознатих лица набављали опојну дрогу кокаин коју су чували у једном стану у Београду, одакле су ове наркотике продавали купцима у Београду и другим градовима Србије.

тањуг.рс

Тагови: