(ФОТО/ВИДЕО) АРАНЂЕЛОВЧАНИ КОЈИ СУ КРЕНУЛИ КА БЕОГРАДУ ТРЕНУТНО СЕ НАЛАЗЕ У ПРЕГОРЕОЦИМА
ФОТО: ГЛАС АРАНЂЕЛОВЦА

(ФОТО/ВИДЕО) АРАНЂЕЛОВЧАНИ КОЈИ СУ КРЕНУЛИ КА БЕОГРАДУ ТРЕНУТНО СЕ НАЛАЗЕ У ПРЕГОРЕОЦИМА

Подели:

АРАНЂЕЛОВАЦ – Група Аранђеловчана данас је кренула пешке ка Београду како би, како наводе, пружила подршку председнику Србије Александру Вучићу на великом народном скупу који ће бити одржан 27. јуна на платоу испред Народне скупштине Републике Србије.

ФОТО: ГЛАС АРАНЂЕЛОВЦА

Међу учесницима овог пешачког подухвата налазе се мушкарци и жене, који су одлучили да пут до престонице пређу пешке, носећи поруку јединства, подршке и вере у будућност Србије.

Наш новинар испратио је њихов полазак из Аранђеловца, где су окупљени са великим ентузијазмом и одлучношћу започели пут дуг више десетина километара. Истичу да су спремни на напор и изазове које носи пешачење до Београда, јер сматрају да је важно да свој став и подршку искажу и на овај начин.

Како кажу, њихов циљ није само долазак на скуп, већ и слање поруке подршке председнику Александру Вучићу и политици за коју верују да доприноси стабилности, развоју и напретку Србије.

Погледајте фотографије које је наша редакција издвојила за вас:

На питање коју поруку желе да пошаљу грађанима Србије, учесници су једногласно поручили:

„Србија побеђује.“

Група Аранђеловчана која пешачи за Београд стигла је у Даросаву.

ФОТО: ГЛАС АРАНЂЕЛОВЦА

Међу грађанима Аранђеловца који су на путу налази се и Горан Минић, координатор Општинског одбора СНС Аранђеловац.

ФОТО: ГЛАС АРАНЂЕЛОВЦА
ФОТО: ГЛАС АРАНЂЕЛОВЦА

Аранђеловчани стигли у Прегореоце где ће уследити кратка пауза пред наставак пута за Београд

ФОТО: ГЛАС АРАНЂЕЛОВЦА

По доласку у Београд придружиће се великом броју грађана из свих крајева земље који ће присуствовати народном окупљању заказаном за 27. јун.

Глас Аранђеловца

 

Тагови: