Вучић изашао пред демонстранте: Примио сам њихове захтеве и заједно са надлежнима из града припремићемо одговор
ФОТО: СНИМАК ЕКРАНА/РТВ ПИНК

Вучић изашао пред демонстранте: Примио сам њихове захтеве и заједно са надлежнима из града припремићемо одговор

Подели:

И овом приликом се показало да разговором, дијалогом, можемо да решавамо проблеме“, написао је Вучић на Инстаграму.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)

Председник Србије Александар Вучић изашао је пред демонстранте који протестују протестују испред председништва Србије.

„Изашао сам пред демонстранте који су дошли да протестују испред председништва Србије и разговарао са њима. Део радника ГСП-а ме је дочекао звиждуцима, а ја сам био срећан што сам, ипак, могао да разговарам са њима. Примио сам њихове захтеве и заједно са надлежнима из града припремићемо одговор у року од седам дана. И овом приликом се показало да разговором, дијалогом, можемо да решавамо проблеме“, написао је Вучић на Инстаграму.

24седам.рс

Тагови: