ДУБАИ – Одиграли смо добар меч, али утакмица траје 40, а не 32 минута. Све до почетка последњег квартала изгледали смо добро у оба смера, рекао је тренер кошаркаша Партизана Ђоан Пењароја после пораза од Дубаија (86:81) у другом мечу финала АБА лиге.
„Меч је био у егалу, али смо затим упали у серију грешака, то је створило нервозу, која се одразила на обе стране паркета, а Дубаи је то знао и умео да казни у режији Кабингелеа и Бејкона“, истакао је Пењароја на конференцији за медије.
тањуг.рс
