Орлић: Напорно ћу радити у интересу сваког човека и сваке породице у Аранђеловцу
ОРЛИЋ
ФОТО: ТАЊУГ- ВЛАДИМИР ШПОРИЧИЋ

Орлић: Напорно ћу радити у интересу сваког човека и сваке породице у Аранђеловцу

Подели:

АРАНЂЕЛОВАЦ – Новоизабрани председник општине Аранђеловац Горан Орлић изјавио је да је пред њим велики посао и да ће напорно радити у интересу сваког човека и сваке породице у Аранђеловцу.

Орлић је на локалним изборима 29. марта био први на листи „Александар Вучић – Аранђеловац, наша породица“.

Из Општинског одбора Српске напредне странке (СНС) у Аранђеловцу саопштено је да ће Орлић водити општину са циљем наставка развоја, напретка и реализације важних пројеката за Аранђеловац.
Истиче се да је пред Аранђеловцем ново поглавље одговорног, домаћинског и посвећеног рада.

„Горан Орлић је у претходном периоду својим преданим радом показао колико му је стало до људи и развоја наше општине. Кроз рад са пољопривредницима, свакодневне обиласке домаћинстава, разговоре са мештанима и подршку у унапређењу пољопривредне производње, стекао је поверење многих грађана. Његова посвећеност, доступност и спремност да помогне сваком домаћину представљају особине које уливају сигурност да ће и функцију председника општине обављати одговорно, честито и у интересу народа“, наведено је у саопштењу после данашње седнице Скупштине општине Аранђеловац на којој је Орлић изабран.

Горан Орлић изабран за председника општине Аранђеловац
На данашњој седници Скупштине општине Аранђеловац за председника општине изабран је Горан Орлић, који је био први на изборној листи „Александар Вучић – Аранђеловац, наша породица“.

На седници која је трајала готово пет сати за заменика председника изабран је Огњен Зечевић, а изабрано је и седам чланова општинског већа, преноси РТС.

У гласању нису учествовали одборници групе „Студенти за Аранђеловац – Младост побеђује“.

Испред Народног музеја у Аранђеловцу, где је одржана седница, окупио се део присталица обе одборничке групе, а окупљања су протекла без инцидената.

На конститутивној седници 12. маја за председника Скупштине општине Аранђеловац изабран је Никола Обрадовић из СПС-а, који је и у претходном сазиву обављао ту функцију.

Одборници листе „Студенти за Аранђеловац – Младост побеђује“ ни тада нису учествовали у гласању.

Коалиција окупљена око Српске напредне странке је на локалним изборима у Аранђеловцу одржаним 29. марта освојила 21 мандат, док је листа „Студенти за Аранђеловац – Младост побеђује“ освојила 20 мандата.

тањуг.рс

Тагови: