АРАНЂЕЛОВАЦ – Председник општине Аранђеловац Горан Орлић наставио је и данас обилазак радова на важним инфраструктурним пројектима, а са сарадницима је посетио градилиште на Зеленој пијаци, где се тренутно реализују радови од великог значаја за грађане.
Током обиласка разговарало се са извођачима радова и надзорним органима о наредним фазама пројекта, као и о динамици извођења, са јасним циљем да радови буду завршени у што краћем року и на најквалитетнији начин. Посебан акценат стављен је на безбедност, функционалност и дугорочну корист коју ће овај пројекат донети свим суграђанима.
Од ступања на функцију, Горан Орлић показао је велику амбицију и енергију у раду, настојећи да буде присутан на терену и у директном контакту са грађанима, извођачима и свима који учествују у развоју општине. Његово залагање и посвећеност препознати су кроз бројне активности које имају за циљ унапређење инфраструктуре и боље услове живота у Аранђеловцу.
Грађани очекују да ће реконструисана Зелена пијаца донети модернији и уређенији простор, како за продавце, тако и за све посетиоце, а локална самоуправа поручује да ће наставити са улагањима и пројектима који доприносе развоју општине.
глас.аранђеловца
